.

.

Нерѓосувачки Челик Четкан И Полиран Црн CZ Зачукуван Прстен

Нерѓосувачки Челик Четкан И Полиран Црн CZ Зачукуван Прстен

DEN 2.33
Износ

Прославете ја вашата посветеност со овој шармантен свадбен бенд, дизајниран од издржлив нерѓосувачки челик. Оваа лента од 7,5 мм прикажува зачудувачки црни кубни цирконски камења во центарот заедно со извонреден зачукуван дизајн и четкана завршница за атрактивен изглед. Достапен во големина на прст 12, овој прстен сигурно ќе импресионира.Метална Тежина : 7.03 Грама Накит Тип : Моден Стил : Свадбена Лента Накит Финиш : Четкан, Чекан Пол : Унисекс Метал : Нерѓосувачки Челик Метална Боја : Ширина на Бела Лента : 7,5 Ммринг Големина : 12 Детали За камен : Тип : Кубна Цирконијаколор : Црн Облик : Тркалезна Количина : 20 Поставување накит : пристигнува Во бесплатна зелена кутија за подароци Со бел Лак, Совршена За Чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Кина Тип На Производ : Накит-Тип На Накит : Прстени-Тип На Прстен : Свадбени Ленти-Материјал : Примарен : Нерѓосувачки Челик-Материјал : Примарен - Боја : Бела-Завршница : Зачукувана И Четкана-Ширина На Опсег : 7,5 мм-Тип На Камен_1 : Кубна Цирконија (ЦЗ) -Метод На Создавање Камен_1 : Синтетички-Третман На Камен_1 : Синтетички.

R

Им се допаѓа и на купувачите