.

.

Крајбрежен накит од не'рѓосувачки челик антички завршен прстен на черепот на Селтик

Крајбрежен накит од не'рѓосувачки челик антички завршен прстен на черепот на Селтик

DEN 3.00
Износ

Крајбрежниот накит Антички завршен не'рѓосувачки челик келтски череп рингрид тешко и во стил со овој класичен прстен за велосипедисти на череп со келтски образец што го опкружува черепот. Овој прстен е изработен од не'рѓосувачки челик со висок степен со полирана завршница и има оксидирано детално уметничко дело. Боја : Сребрена. Метал : Не'рѓосувачки челик. Стил : прстен.

R

Им се допаѓа и на купувачите