.

.

Полу-круг титаниумски прстен со realtree ma camo inlay

Полу-круг титаниумски прстен со realtree ma camo inlay

DEN 2.67
Износ

Совршен прстен за секоја пригода; Вашата камуфлажа со недвижнини ви овозможува да се мешате со природата и да се истакнувате во толпа. Бендот е изработен од титаниум, кој е лесен за одржување, отпорен на опаѓачки, издржлив, хипо-алергенски и достапен. 4мм полу-кружен титаниумски прстен со Realtree Max 1 Camo Inlay : Совршен прстен за секоја привремена камуфлажа на маскирна, ви дозволува да се мешате со природата и да се издвојувате во толпата е направена од титаниум.

R

Им се допаѓа и на купувачите