.

.

Менс црн и златен позлатен прстен од не'рѓосувачки челик

Менс црн и златен позлатен прстен од не'рѓосувачки челик

DEN 479.84
Износ

Менс црн и златен позлатен прстен од не'рѓосувачки челик направен од накит од блек џек. Современа изјава за посветеност, овој машки свадбен бенд, обликуван во елегантно црно -жолто злато позлатено од не'рѓосувачки челик, покажува лента за сатенски центар, нагласена од жлебови рабови. Овој широк жолт прстен е нарачан за да одговара на неговата големина на прстенот. Ветувајте дека ќе го сакам и негувате со овој модерен персонализиран бенд за венчавки. Изваден на брилијантен сјај, овој свадбен бенд за удобност е направен да трае сè додека вашата засекогаш романса. Современа изјава за посветеност, овој машки свадбен бенд, обликуван во елегантен црн позлатен не'рѓосувачки челик. Одличен подарок за Денот на таткото, роденден, годишнина, Божиќ или посебна пригода.

R

Им се допаѓа и на купувачите