.

.

Нов раскинувачки машка камо прстен од не'рѓосувачки челик со полирани рабови и се вклопуваат лукс удобност

Нов раскинувачки машка камо прстен од не'рѓосувачки челик со полирани рабови и се вклопуваат лукс удобност

DEN 608.00
Износ

Совршен прстен за секоја пригода; Вашиот мовлив даб маскирен инлеј ви овозможува да се мешате со природата и да се истакнувате во толпа. Бендот е изработен од не'рѓосувачки челик, кој е лесен за одржување, оцрнуван отпорен, траен, хипоалергичен и достапен. Mossy Oak Never Break Up Men's Camo Camo Nianestiange Steel Ring со полиран рабови и лукс удобност вклопување : Совршен прстен за секој повремена даб маскирна маскира, ви дозволува да се мешате со природата и да се истакнувате во толпата е направена од не'рѓосувачки челик.

R

Им се допаѓа и на купувачите