.

.

Крајбрежен накит со два тона не'рѓосувачки челик заболен раб на опсегот

Крајбрежен накит со два тона не'рѓосувачки челик заболен раб на опсегот

DEN 1.67
Износ

Крајбрежниот накит со два тона не'рѓосувачки челик заболен од прстенот на опсегот (8мм) Висина рафинирана машкост со оваа модерна лента од не'рѓосувачки челик. Висок полиран центар е совршено врамен со црни позлатени рабови. Ова создава одлична современа алтернатива на основниот бенд за венчавки. Тип на метал на артикалот : Не'рѓосувачки челик. Метална боја на артикалот : црна, бела. Материјал на предметот : Метал. Тип на камен на артикалот : Нема камен. Камена боја на артикалот : Нема камена боја. Камен облик на предметот : Нема форма на камен. Камената димензија на предметот : Нема камена димензија. Метал печат на артикалот : челик. Категорија на артикли : накит. Тип на накит : Мода. Што е вклучено : прстен. Ширина на артикалот : 5/16 инчи. Дебелина на артикалот : 1/16 инчи. Тежина на артикалот во грамови : 7 грама. Број на камен на предметот : Нема броење на камен. Тип на затворач на артикалот : Нема затворач. Поставување камен за накит : Нема поставување накит. Стил на артикли : Бенд, свадба, модерна. Демографска возраст : возрасни (18 години и повеќе). Насочена публика : Мажи, машки. Грижа и чистење : Избришете со полска крпа. Прикажана сезона : есен, лето, пролет, зима.

R

Им се допаѓа и на купувачите