.

.

Крајбрежен накит три бои не'рѓосувачки челик испреплетен прстен на троен опсег

Крајбрежен накит три бои не'рѓосувачки челик испреплетен прстен на троен опсег

DEN 1.33
Износ

Крајбрежен накит Три боја од не'рѓосувачки челик испреплетени трокреветни ленти за ринглови овој прекрасен прстен од не'рѓосувачки челик. Со Criss Crossing ленти кои јамкаат во елегантни кривини, овој убав и издржлив прстен ќе изгледа прекрасно на кој било прст. Три ленти од не'рѓосувачки челик, секоја различна боја, се испреплетени за елеганција на око што ќе ја надополни и формалната и обичната облека. Прстенот има висока полирана завршница и три испреплетени опсези во форма на куполи. Необична сјај и уникатна форма се модерен додаток на секоја колекција. Тип на метал на артикалот : Не'рѓосувачки челик. Метална боја на артикалот : розова, бела, жолта боја. Материјал на предметот : Метал. Тип на камен на артикалот : Нема камен. Камена боја на артикалот : Нема камена боја. Камен облик на предметот : Нема форма на камен. Камената димензија на предметот : Нема камена димензија. Метал печат на артикалот : челик. Категорија на артикли : накит. Тип на накит : Мода. Што е вклучено : прстен. Должина на предметот : 3/8 инчи. Ширина на артикалот : 3/32 инчи. Дебелина на артикалот : 1/16 инчи. Тежина на артикалот во грамови : 5 грама. Број на камен на предметот : Нема броење на камен. Тип на затворач на артикалот : Нема затворач. Поставување камен за накит : Нема поставување накит. Стил на артикли : опсег, редење, кросовер. Демографска возраст : возрасни (18 години и повеќе). Насочена публика : Womenените, женски. Грижа и чистење : Избришете со полска крпа. Прикажана сезона : есен, лето, пролет, зима.

R

Им се допаѓа и на купувачите