.

.

Менс Позлатени Нерѓосувачки Челик Черепот Прстен

Менс Позлатени Нерѓосувачки Челик Черепот Прстен

DEN 271.84
Износ

Менс Позлатени Нерѓосувачки Челик Черепот Прстен. Додадете го овој убав и елегантен полиран нерѓосувачки челик и вистински прстен од оникс на вашите додатоци. Овој прстен има куполна површина и внатрешно куполно стебло за удобно вклопување. Овој класичен нерѓосувачки челик и вистински прстен на черепот од оникс се одликува со полиран сатенски завршен раб и вистински оникс со череп. Бендот ќе биде одличен начин да ја нагласите вашата облека додека излегувате на ноќно излегување со пријателите или семејството. Составот од нерѓосувачки челик го прави ова парче издржливо и оцрнето отпорно. Прстенот е достапен во големини 8, 9, 10, 11, 12 и 13. Вистински Оникс. Одличен подарок за Денот На Таткото, Роденден, Годишнина, Божиќ или посебна пригода.

R

Им се допаѓа и на купувачите