.

.

Нерѓосувачки Челик Четкани Полиран Црна Ip Текстура Прстен

Нерѓосувачки Челик Четкани Полиран Црна Ip Текстура Прстен

DEN 0.67
Износ

Овој импресивен Длето Нерѓосувачки Челик Четкани/полиран Црна Ip Текстура Прстен. Овој дизајн е широк 8,00 мм. Металната тежина може да варира во зависност од големината на прстот и изборот на метал. ОПЦИЈАТА ЗА ПОДАРОК КАРТИЧКА НЕМА ДА БИДЕ ДОСТАПНА ЗА ОВАА СТАВКА! Овој производ ќе испрати во рок од 1 ден (и) од времето на нарачката. Мажи Нерѓосувачки Челик Четкани Црна Ip Текстура Прстен.

R

Им се допаѓа и на купувачите