.

.

Менс Црна И Сива Волфрам Бенд

Менс Црна И Сива Волфрам Бенд

DEN 319.84
Износ

Однесувајте се кон вашиот маж со убаво парче накит без да жртвувате никаква мажественост со оваа лента од волфрам карбид. Овој убав машки прстен има акцентни жлебови за да создаде контраст и текстура околу парчето. Внатрешноста на прстенот е контурирана на рабовите за да создаде удобно вклопување без остри агли. Машка Црна и Сива Волфрамска Лента, 8мм : Метал : волфрам карбид. Ширина : 8мм. Заврши : висок лак. Боја : црна и сива. Увезени. Пол : машки.

R

Им се допаѓа и на купувачите