.

.

Машко мамо камо прстен од не'рѓосувачки челик со вкрстени четкани рабови и се вклопуваат лукс удобност

Машко мамо камо прстен од не'рѓосувачки челик со вкрстени четкани рабови и се вклопуваат лукс удобност

DEN 271.84
Износ

Совршен прстен за секоја пригода; Вашата камуфлажа со недвижнини ви овозможува да се мешате со природата и да се истакнувате во толпа. Бендот е изработен од не'рѓосувачки челик, кој е лесен за одржување, оцрнуван отпорен, траен, хипоалергичен и достапен. Realtree Max 1 Машки камо камо не'рѓосувачки челик прстен со вкрстени четкани рабови и лукс удобност вклопување : Совршен прстен за секоја привремена камуфлажа на маскирна, ви дозволува да се мешате со природата и да се издвојувате во толпата е направена од не'рѓосувачки челик.

R

Им се допаѓа и на купувачите