.

.

Крајбрежен накит Традиционален келтски Кладаг прстен од не'рѓосувачки челик

Крајбрежен накит Традиционален келтски Кладаг прстен од не'рѓосувачки челик

DEN 1.00
Износ

Крајбрежниот накит Традиционален келтски Кладаг, не'рѓосувачки челик, ринг на стилот на вашата гардероба со овој безвременски прстен од не'рѓосувачки челик, кој има класичен келтски дизајн кој претставува loveубов, пријателство и лојалност. Високиот полски финиш го прави овој прстен совршен за дневно или вечерно носење. Тип на метал на артикалот : Не'рѓосувачки челик. Метална боја на артикалот : Бела. Материјал на предметот : Метал. Тип на камен на артикалот : Нема камен. Камена боја на артикалот : Нема камена боја. Камен облик на предметот : Нема форма на камен. Камената димензија на предметот : Нема камена димензија. Метал печат на артикалот : челик. Категорија на артикли : накит. Тип на накит : Мода. Што е вклучено : прстен. Ширина на артикалот : 9/16 инчи. Дебелина на артикалот : 1/8 инчи. Тежина на артикалот во грамови : 4 грама. Број на камен на предметот : Нема броење на камен. Тип на затворач на артикалот : Нема затворач. Поставување камен за накит : Нема поставување накит. Стил на артикли : Бенд, Селтик, Кладаг. Демографска возраст : возрасни (18 години и повеќе). Насочена публика : Womenените, женски. Грижа и чистење : Избришете со полска крпа. Прикажана сезона : есен, лето, пролет, зима.

R

Им се допаѓа и на купувачите