.

.

Стерлинг Сребрена Жолта-Тон Кубни Цирконија ЦЗ Кластер Големина - Женски Моден Прстен

Стерлинг Сребрена Жолта-Тон Кубни Цирконија ЦЗ Кластер Големина - Женски Моден Прстен

DEN 399.84
Износ

925 Стерлинг Сребрена Жолта-Тон Кубни Цирконија ЦЗ Кластер Големина-6 Женски Моден Прстен. Точка Број-СНТСЛВ-69998. Изработени од Сребро (Жолт тон). Поставете со Кубна Цирконија која има бела боја. Ширина : 8,5 мм. вклучена Е Кутија За Подароци. жени. 925 Стерлинг Сребрена Жолта-Тон Кубни Цирконија Цз Големина На Кластерот-6 Женски Моден Прстен Изработен од Сребро (Жолт тон). Поставете со Кубна Цирконија која има бела боја. Ширина : 8,5 мм. вклучена Е Кутија За Подароци.

R

Им се допаѓа и на купувачите