.

.

14к Жолто италијанско Злато CZ Опкружен Deciseis Слатко Срце Прстен

14к Жолто италијанско Злато CZ Опкружен Deciseis Слатко Срце Прстен

DEN 2.00
Износ

Нашите 14к Цврсти Златни Прстени се направени во Италија и се со највисок квалитет. Тие се убаво полирани и печат за автентичност.Состојбата е нова. Овие прстени можат да ги носат тинејџерите. Овие Прстени се идеални за роденден. Ванило де Оро Коразон Децисе дијамензиите се дебелина од 10 мм во големина на прст 9,5. - Тежината на предметите беше приближна 2,3 грама. 14к Жолто Злато Слатко 16 Прстен-Кубна Цирконија-Ванило де Оро Коразон Диесеис. Купувајте со доверба! - Гарантирано 100% реално цврсто, не обложено или наполнето-Печат и тестирано. - Идеја за подарок "Среќно Слатко 16" Deciséis Слатко Срце Прстен "Изберете ја големината на прстот погоре "" имаме избор на накит. Посетете или кликнете на" Накит За Доверба " погоре за да видите повеќе стилови, големини и сл.

R

Им се допаѓа и на купувачите