.

.

Полу-рунда титаниум фудбалски ласерски прстен во фудбалски кутија за подароци

Полу-рунда титаниум фудбалски ласерски прстен во фудбалски кутија за подароци

DEN 1.67
Износ

Овој титаниум спортски фудбалски прстен е отпорен на абење, издржлив, отпорен на гребење и хипо-алергичен. Оваа ставка има вклопување во удобност. Прстенот се испорачува во прикажаната фудбалска кутија. 8мм полу-круг титаниумски фудбалски ласерски прстен во фудбалски кутии за подароци : силна.

R

Им се допаѓа и на купувачите