.

.

Уникатен прстен од не'рѓосувачки челик

Уникатен прстен од не'рѓосувачки челик

DEN 1.33
Износ

Прстенот од не'рѓосувачки челик Star Trek Unisex е стилски додаток за прикажување на случајно и прави забавен подарок за секоја треска. Се одликува со форма на симболот на Федерацијата во средината на опсегот. Овој прстен на Star Trek е изработен од траен нерѓосувачки челик за чист и сјаен изглед. Погоден за секојдневно носење, достапен е во низа големини за удобно вклопување. Starвездени патеки Унисекс прстен од не'рѓосувачки челик : СТАР ТРЕКМОТ ТЕМБЕДАЦИЈА СИМБАНСТИНСКИ СИЛМАНСКИ СТЕЕЛЕН МОДЕН РИНГАВЕЛ во големини 9-12.

R

Им се допаѓа и на купувачите