.

.

Нерѓосувачки Челик Круна Од Трње Неволја Грб Штит Игла Лента Шема Моторџиски Стил Полиран Прстен

Нерѓосувачки Челик Круна Од Трње Неволја Грб Штит Игла Лента Шема Моторџиски Стил Полиран Прстен

DEN 207.84
Износ

ВО ТИОНЕР, ние користиме нерѓосувачки челик од хируршки степен за нашиот масивен избор на метален накит. Нерѓосувачки челик од хируршки степен е изобилен во нашата колекција поради тврдото тело, неверојатната отпорност на корозија и оцрнување. Нерѓосувачки Челик Круна Од Трње Неволја Грб Штит Игла Лента Шема Моторџиски Стил Полиран Прстенхируршки Одделение Нерѓосувачки Челикгравирана Круна Од Трње Неволји Дизајн На Штит За Грбприблокс. Врвна Димензија : (12 мм х 14 мм)Стандардно Вклопување Носен Полиран Финиш Стил Хируршки Одделение Нерѓосувачки Челик. Врежана Круна Од Трње Неволја Дизајн На Грб Штит. Прибл. Врвна Димензија : ( 12 мм х 14 мм). Стандардна Облека За Вклопување. Полиран Финиш Стил.

R

Им се допаѓа и на купувачите