.

.

Играчки на Валики Бени скокање бик бител

Играчки на Валики Бени скокање бик бител

DEN 3.33
Износ

Вежбајте, изградете рамнотежа и чувајте ги вашите деца активни со својот нов супер херој : Супер Бени скокање бик! Супер Бени скокање бик ИТ е жив стил на бункер со надуени животни за возење. Децата и мали деца го сакаат шарениот дизајн на супер херој и брзо учат да седат и да отскокнуваат напред додека развиваат рамнотежа и координација. Родителите уживаат во пригодната пумпа за рака вклучена и се релаксираат додека нивните мали каубои и каубојци согоруваат дополнителна енергија што скокаат наоколу. Нашиот шарен и надувување на скокање коњ е стабилен, густ и издржлив, но мек и мала тежина. Willе изгледа одлично во секоја игротека. Не само за забава : Целосната линија на коњите на Супер Бени и Валики се користат во градинките и училиштата како алатка со фино мотор. Нашиот коњ „Супер Бени Хопер“ има два начина за децата да ги грабнат, роговите и ушите. Терапевтите користат Супер Бени за да ја стимулираат креативноста, движењето и да ги подобрат моторните вештини. Но, ние го создадовме Бени со забава во умот, исто како и вистинскиот коњ за возење за деца. Нашите живописни играчки се дизајнирани со убов во Мајами, Флорида и се прават со грижа во НР Кина. Приклучокот е мал дел, така што децата под 3 години треба да имаат надзор за возрасни. Чувајте ги вашите деца среќни и забавувани со Супер Бени Шарениот и ладен коњ со скокање на надувување! Волки играчки, е со седиште во Флорида и е создадена благодарение на дарежлива и убава баба. Нејзиниот внук порасна за да стане експерт за играчки и ја започна компанијата. Нашата цел е да ги задржиме децата среќни, зафатени и здрави со тоа што вежбаат. Ние носиме огромен спектар на возење на живописни играчки, куќи за отскокнување и сме горди препродавачи на Роди Коњ. Погледнете ги нашите други производи на продажба. Безбедно и издржлив : Коњот Бени Бул Блиси е тестиран за безбедноста на стандардите за безбедност и фталати во САД, лесен за надувување : Вклучена е удобна пумпа со двојно дејствување. Земете скокање за 5 минути!, Координација : На младите мали деца на Хопер, пронајдете ја својата рамнотежа и наскоро, нов метод на транспорт, по коњскиот коњ : Изградете рамнотежа, вежбање и чувајте го семејството активно со топки за возрасни хоп, играчки на Валики : Од 2005 година Паметните родители им веруваат на нашите славни играчки што трескаат што ја прават вежбањето.

R

Им се допаѓа и на купувачите