.

.

Растенија наспроти зомби: Градинарски војник војник зомби и фигури за акција на кактус, 2-пакет

Растенија наспроти зомби: Градинарски војник војник зомби и фигури за акција на кактус, 2-пакет

DEN 319.84
Износ

Овие растенија наспроти зомби Гарден војни во Ghille Cactus и Action Actions Actions Action се прекрасен избор за fansубителите на видео играта. Со овие кул играчки, вашите деца можат да ги постават своите сопствени битки, инспирирани од растенијата наспроти зомби : градинарско војување. Ова е прв асортиман на акциони фигури од играчки од Diamond Select. Секоја две пакувања вклучува 5 "скала зомби и фигура на противникот, и обајцата доаѓаат со повеќе точки на артикулација. Ова растенија наспроти зомби градинарски дејства за акција, исто така, доаѓаат со специјални ексклузивни кодови за игри, така што вашите деца можат да се прошират нивните избори кога ја играат играта на Интернет. Бројките во овој сет изгледаат автентични, а вашето дете ќе биде воодушевено од деталите. Овие градинарски војни ГИЛЕ Кактус и фигурите на војникот зомби, помагаат во промовирање на независно размислување и креативна игра. Растенија наспроти зомби : Градина Војни војници Зомби и Гил Кактус Активно дејство, 2-пакувања : Врз основа на новата игра на конзолата PVZ. Секоја 2-пакет вклучува зомби од 5 „скали и фигура на противникот. Повеќе точки на артикулација. Специјални додатоци ќе бидат достапни само на пазарот за специјалитети. Секој 2-пакет доаѓа со ексклузивни кодови за игри. Акција за 2-пакет 5 "за деца.

R

Им се допаѓа и на купувачите