.

.

1: Скала тркала раб центар Тркала Центри Надградба Делови За Аксијален РК Камион Додатоци Делови Резервни Делови-Црвено

1: Скала тркала раб центар Тркала Центри Надградба Делови За Аксијален РК Камион Додатоци Делови Резервни Делови-Црвено

DEN 3.00
Износ

Опис : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив.Лесната надградба веднаш ги подобрува вкупните перформанси при ракување и издржливост.Лесен и удобен за инсталирање.Одлична замена додатоци за модел на автомобил.ЗА HPI ЗА АКСИЈАЛЕН ЗА ЗА HPI за hsp 1/10 rc автомобил.Спецификација : Надворешен Дијаметар На Работ На Тркалото : 52 мм/2,05 Инчен Дијаметар : Прибл.45мм/1,77 инчи ширина : 26мм/1,02 инчи офсет : 12мм/0,47 инчи Пакетот Вклучува : 4 Парчиња Тркала За Тркала Забелешка : ве Молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. РК Автомобил Камион Метални Додатоци Делови Колекции. Рк Изградба Скала Возила Метални Делови. 1/10 РК Автомобил Тркала Центар Надградба Делови Замена.

R

Им се допаѓа и на купувачите