.

.

Метални Коцки Сет, Полиедрални Метални Коцки Преносни Кои Траат За Дома Шарени, Сини, Златни

Метални Коцки Сет, Полиедрални Метални Коцки Преносни Кои Траат За Дома Шарени, Сини, Златни

DEN 2.67
Износ

Комплет метални Коцки, Полиедрални Метални Коцки 7 парчиња Пренослив Кој трае Дома Шарени, Сини, Златни Спецификација : Тип На Ставка : метален дицематеријал : Метал Соодветна Возраст : 14 + Список На Пакувања : 7 Х Метални коцки Погодни : полиедралните коцки се погодни за многу игри на табла, игра на маса и игри со карти, а исто така може да се дадат како подароци на пријатели, сестри, соученик, колега и семејство. Големи Броеви : Броевите на коцките се многу јасни и лесни за читање, дури и кога се тркалаат брзо и брзо. И бројките не се замаглуваат со текот на времето. Деликатни Обрасци : Коцките изгледаат многу кул, извонредна изработка и можат да привлечат внимание. Во текот на играта може да ги направи луѓето повеќе да учествуваат.

R

Им се допаѓа и на купувачите