.

.

Барка Аве Брзина Коцка Во Собата, Магија Коцка Пакет Пирамида И Skewb Коцка Во Собата

Барка Аве Брзина Коцка Во Собата, Магија Коцка Пакет Пирамида И Skewb Коцка Во Собата

DEN 2.00
Износ

Пакетот Содржи. 2х2х2 Коцка . 3х3х3 Коцка . Пирамидална Коцка . Коцка . Забелешка. Коцката за брзина е погодна за сите постари од 6 години луѓе и професионални играчи. ЗАБАВА ЗА сите ВОЗРАСТИ - Одличен закачка за мозокот за децата и ослободување од стрес за возрасните по долг ден. Промовира вештини за решавање проблеми, координација око-рака и когнитивно размислување. МАЗНА ИГРА - коцки доаѓаат претходно подмачкани и затегнати. Тие се подготвени да играат веднаш надвор од кутијата без никакво подесување. Во исто време, можете да ја прилагодите напнатоста на вашите специфични потреби со драјвер за завртки. АНТИ-ПОП и ПОБРЗО ВРТЕЊЕ – Подобрена анти-поп технологија со одлично аголно сечење за напредна игра. ЕКОЛОШКИ МАТЕРИЈАЛ-Изработен со нетоксичен материјал ЗА СТОМАЧНИ мускули со долготрајни живописни бои. БЕЗ РИЗИК, ЦЕЛОСНА ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ-Ако не ви се допаѓаат нашите коцки од која било причина. Ние ќе го замени или издаде целосна наплата. Сепак, ние силно веруваме во квалитетот на нашите производи и ние сме толку сигурни дека ќе го сакате нашиот производ.

R

Им се допаѓа и на купувачите