.

.

Вода Прскалка Играчка, Играње Вода Притисок Прскалки Играчка Измазнување Рабови Купола Фонтана Подобрување На Сознанието За Топло Лето

Вода Прскалка Играчка, Играње Вода Притисок Прскалки Играчка Измазнување Рабови Купола Фонтана Подобрување На Сознанието За

DEN 319.84
Износ

Играчка За Прскалки за Вода, Играње Прскалка За Притисок На Вода Измазнување На Рабовите Куполна Фонтана Подобрување На Сознанието За Топло Лето Спецификација : Тип На Ставка : Надворешен Прскалка За Вода Материјал За Играчки : Пластика Големина : Прибл. 34 x 24cm / 13.4 x 9.4 in After Собраниетеприменлива Возраст : Над 3 Години Список На Пакети : 1 x Сет На Прскалка2 Делови5 x Заграда4 x Вметнување На Земја1 x Конектор1 x База1 x Заптивка Подобрете Ја Имагинацијата : Учењето преку игри е клучот за здрав развој на децата, играчката за прскање со вода е да ја стимулира нивната имагинација. Внимание Атрактивна : вода спреј играчка усвои посебен облик на дизајн, со цртан филм шема и убава боја, која може да го привлече вниманието на децата. Тече вода : ротирачкото дно формира куполна фонтана, а водата тече од потиснувачите од двете страни, што може да го стимулира познавањето на децата за вселенскиот свет.

R

Им се допаѓа и на купувачите