.

.

Песочен Часовник Течен Меур, 4. 3. 1.6 Во Тајмер За Песок За Домашни Орнаменти За Украси За Автомобили

Песочен Часовник Течен Меур, 4. 3. 1.6 Во Тајмер За Песок За Домашни Орнаменти За Украси За Автомобили

DEN 215.84
Износ

Песочен Часовник Течен Меур, 4,7 Х 3,9 Х 1,6 Во Тајмер За Песок За Домашни Орнаменти За Украси За Автомобили Спецификација : Тип На Ставка : Материјал За Песок : Акрилна Пластика + Големина На Течен Производ : Прибл. 12 х 10 х 4см / 4.7 х 3.9 х 1.6 Во Рачно Мерење, Постојат Мали Грешкиупотреба На Производот : Погоден За Украси За Автомобили, Украси Итн. Список на пакети : 1 х Тајмер За Песок Забелешка : Рачно мерење, постојат мали грешки.Ве молиме имајте предвид дека видот на животното во производот ќе биде испратен по случаен избор и проверете дали нема да ви пречи пред да нарачате. Ефективна и возбудлива сензорна играчка која му помага на вашето дете да се релаксира и да остане фокусирано со својата бавна иhyмичка. Може да им помогне на децата и возрасните повторно да се фокусираат, да ослободат стрес или вознемиреност и да најдат удобенhyам дома или во канцеларија. Не е потребна батерија или напојување! Само превртете го и ќе започне одново и одново. Песочен часовник дизајн, со убави и бои, паѓа и се движи бавно, туркање со време и гравитација, носејќи уникатно искуство.

R

Им се допаѓа и на купувачите