.

.

Мини Прст Планински Велосипеди Deecast Легура Стентови Прст Велосипед

Мини Прст Планински Велосипеди Deecast Легура Стентови Прст Велосипед

DEN 31.52
Износ

Tmini Прст Планински Велосипеди Decast Никел Легура Стентови Прст Велосипед Деца Новина Замолчени Играчки Модел. . спецификација : . Име На Производот : Мини Прст Планински Велосипеди Играчка. Соодветна возраст : 3ј+. Материјал : Пластична Површина + Држач За Легура На Цинк. Големина на производот : 11*8см / 4.3*3.1 инчи. Боја : Црвена, Небесно Сина, Зелена. . т. . t Note : . 1. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. Благодарам!. 2. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-3 см поради рачно мерење. Вклучени : . 1 X Прст Планински Велосипеди Играчка Мини Прст Планински Велосипеди Decast Легура Стентови Прст Велосипед (Небесно Сина).

R

Им се допаѓа и на купувачите