.

.

Анти Лабава Орев, Тој Самозаклучете Ореви ЗА Самостојно Сино

Анти Лабава Орев, Тој Самозаклучете Ореви ЗА Самостојно Сино

DEN 175.84
Износ

1/24 М2 Анти Лабава Навртка, 1/24 М2 8 Парчиња Шестоаголни Навртки За Самостојно Заклучување За Самостојна Блуспецификација : Тип На Ставка : 1/24 М2 Анти Лабав Орев Материјал : Дијаметар На Алуминиумска Легура : 5,7 Ммнут Дебелина : 3ммнут Дијаметар На Дупка : М2апликација : За 1/24 Аксијално За Scx24 AXI90081 AXI00002 Акси00001 Пакет Листа : 8 Х 1/24 М2 Анти Лабава Орев Забелешка : 1. За рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1 до 3мм. Ви благодарам многу! 2. Калибрацијата на екранот е неконзистентна, а боите на предметите прикажани на фотографиите може да бидат малку поинакви од вистинските објекти. Самозаклучување : овие 1/24 М2 анти лабави навртки имаат дизајн за самозаклучување, кој нема лесно да се олабави поради вибрации. Најлонска Постава : овие навртки за самозаклучување М2 усвојуваат најлонска постава што гарантира дека тркалата остануваат поврзани со возилото дури и во најтешки услови. Алуминиумска Легура : Овие шестоаголни навртки за самозаклучување усвојуваат материјал од легура на алуминиум, кој обезбедува мала тежина и висока јачина. Совршена Замена : Овие прирабнички најлонски навртки за заклучување се совршени За аксијален автомобил Scx24 1/24 RC.

R

Им се допаѓа и на купувачите