.

.

Штала Игра Маса Шатор

Штала Игра Маса Шатор

DEN 1.67
Износ

Претворете ја едноставната маса со карти во игралиште за забава! Овој шатор за маса е прекрасен начин да ги воодушевите вашите мали животни на скара или друга прослава на отворено. Едноставно завиткајте го преку површина и гледајте како децата создаваат свои игри и претстави. Оваа прекрасна штала е исто така убав начин да ги забавувате децата внатре во дождлив ден. Одговара на табела со карти. Вклучува прицврстувачи на допир. Неткаен полиестер. 34" х 34" х 28" Потребно Е Едноставно склопување. ● Откунит На Мерка : 1 Парче (и) Штала Игра Маса Шатор.

R

Им се допаѓа и на купувачите