.

.

11.8 Нови Кадифен розова Камила Полнети Животни Кукла Играчки Деца Роденден Божиќ Подарок

11.8 Нови Кадифен розова Камила Полнети Животни Кукла Играчки Деца Роденден Божиќ Подарок

DEN 239.84
Износ

100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Спецификација : . Материјал за полнење : пп памук. Кадифен класификација : Супер мек краток кадифен. Материјал : Мек кадифен и пп памук. Големина : Прибл. 11.8 " (30см). Тежина : околу 150гр. Боја : Розова. Вклучен пакет : . 1 ● кадифен играчка. Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мали разлики во димензиите поради различни рачни мерења. 11.8 " Нови Кадифен розова Камила Полнети Животински Кукла Играчки Деца Роденден Божиќ Подарок.

R

Им се допаѓа и на купувачите