.

.

Децата осветлуваат се преправаат со едукативни забавни забави за едукација на YPhone, потпирајќи се на мобилен телефон со светла и звук

Децата осветлуваат се преправаат со едукативни забавни забави за едукација на YPhone, потпирајќи се на мобилен телефон со светла

DEN 1.67
Износ

Светлата трепкаат во повеќебојни околу рабовите кога ќе се притисне копче, многу визуелно стимулирајќи го полнењето со вклучен микро USB -кабел. Вклучете/исклучете го прекинувачот на долниот лесен ABS пластично куќиште, запечатена единица. Одговара на раката на детето, 2,25 "x 4,75 ". Овој телефон за играчки не е само за да се преправа. Копчињата всушност работат. Реално - вашето дете има свој телефон и ќе остане подалеку од твоето! Прави неверојатен подарок! Доаѓа случајно во бело или црно. Децата осветлуваат се преправаат со едукативната забава за јофон, потпирајќи се на мобилен телефон со светла и звук.

R

Им се допаѓа и на купувачите