.

.

Јура Светот: Доминион Човечки И Дино Пакет, Слика Колекционерски, Возраст Години И Постари

Јура Светот: Доминион Човечки И Дино Пакет, Слика Колекционерски, Возраст Години И Постари

DEN 367.84
Износ

Подгответе се за возбудувања и авантури со овие човечки и диносаурусни пакети инспирирани Од Светот На Јура : Доминација! Секој пакет вклучува две акциони фигури еден човечки лик и еден диносаурус, како и додатоци за поставување на сцената. Двете фигури имаат подвижни споеви, автентично вајање и реални бои и текстури за повторување на интеракциите на диносаурусите и луѓето или создавање драматичен приказ. Донесете Го Светот На Јура : Доминион дома и видете како ДИНОСАУРУСОТ ОЖИВУВА со продолжена дигитална игра користејќи Зголемена Реалност! Осмелете се да видите КАКО може ДА се добие вистинска игра на диносауруси! Само скенирајте го скриениот днк код со кој било паметен уред за да ги отклучите искуствата НА АР во Апликацијата За Факти За Светот Јура. Паметен уред не е вклучен. Прави одличен подарок за љубителите на диносаурусите на возраст од 4 години и повеќе. Секое пакување се продава одделно, предмет на достапност. Боите, димензиите и украсите може да варираат. Динамичното раскажување приказни ќе тече со овие пакувања кои вклучуваат детална фигура на диносаурус, човечка фигура и додатоци инспирирани од филмот, сите инспирирани од Светот На Јура : Доминација. Двете акциони фигури имаат можни зглобови, реално вајање и автентична декорација. Бројките се подготвени за драматично прераскажување на филмски сцени или имагинативна акциона претстава. Поставете ги заедно со додатоците за драматичен дисплеј. "Бројките се подготвени за драматично прераскажување на филмски сцени или имагинативна акциона претстава. Поставете ги заедно со додатоците за драматичен дисплеј". "Бројките се подготвени за драматично прераскажување на филмски сцени или имагинативна акциона претстава. Поставете ги заедно со додатоците за драматичен дисплеј". "Бројките се подготвени за драматично прераскажување на филмски сцени или имагинативна акциона претстава. Поставете ги заедно со додатоците за драматичен дисплеј". Тоа е совршен подарок за колекционери на возраст од 4 години и повеќе, особено Јура Светот : доминион фанови.

R

Им се допаѓа и на купувачите