.

.

11,5-грам 4-ацети покер чипови

11,5-грам 4-ацети покер чипови

DEN 2079.84
Износ

Овие чипови имаат неколку одлични карактеристики кои помагаат да се одделат од стандардниот стил на покер чипови. Овие чипови со големина на казино со дијаметар од 39 мм се со тежина од 11,5 грама. Тие се произведуваат од композитна смола и вметнување што им дава чувство на тежина на тежок чип за квалитет на казино. Она што ги прави уникатни, сепак, е висококвалитетната графика што е вградена како дел од чипот. Оваа графика не е налепница и никогаш нема да излупи или покаже каков било вид лифт од чипот. Графикот е дел од чипот! Сите чипови имаат разнобојна слика на покер рака од четири на еден вид во асови околу деноминацијата. Секоја деноминација е малку поинаква боја на етикетата, што одговара на бојата на лентите на чипот. Најдобриот дел за овие чипови е што тие веќе имаат апоени за нив. Играјте ги вашите игри без ограничување и сите други игри со високи влогови со овие чипови! Или играјте и игри со ниски влогови. 11.5-грам 4-а-ацети покер чипови : дијаметар од 39мм. Тежина : 11,5гр. Материјал : Композитна смола. Вметнете им го дава чувството на тежина на тежок чип за квалитет во казино. Вградена висококвалитетна графика. Шарена слика на 4-од-еден вид покер рака во Aces. Секоја деноминација е мала различна боја. Достапно во различни количини и апоени.

R

Им се допаѓа и на купувачите