.

.

Бизонтек 1: RC 2.4GH 4WD далечински управувач надвор од патот

Бизонтек 1: RC 2.4GH 4WD далечински управувач надвор од патот

DEN 303.84
Износ

Далечински контролирани камиони подготвени за далечински контролирани бубачки подготвени за далечински контролиран автомобил подготвен за трчање. WL Toys A979 е 4 WD 2,4 G Rally RC стил на автомобил. 1 : 18 Скала, погодна за контрола на затворено и на отворено. Има висококвалитетно тело на автомобили, со независна суспензија на четири тркала. Две диференцијали и доаѓаат со амортизери со шок од 4 тркала. Вклучува : € ¢ WL Toys A949 RC Car € € ¢ 2,4 G Transmitter ¢ € ¢ English Manual Овој Bisontec 1 : 18 RC 2.4 GH 4 WD Далечински управувач надвор од патот (црна) е совршен подарок за деца, прави идеална забава Сегашност, роденденски подарок, подарок за роденден или само забавна детска играчка по цена на дозвола под 70 долари што не можете да ги пропуштите. ¢ € ¢ Најголема брзина од 28 км на час . € ¢ Контролен опсег од 300 стапки . ¢ Време на траење : Приближно 8-10 минути. ¢ € ¢ Амортизери со шок од четири тркала и независна суспензија . â € 390 € ¢ 390 мотор . далечински контролирани камиони подготвени за далечински управувани контролирани бубачки, далечински контролиран автомобил подготвен за подготвен автомобил.

R

Им се допаѓа и на купувачите