.

.

Црвениот Карневал Прстени 2.5. Карневалот Прстен Фрли Игра. Пластика. Марка: Земја Зугар

Црвениот Карневал Прстени 2.5. Карневалот Прстен Фрли Игра. Пластика. Марка: Земја Зугар

DEN 0.33
Износ

ПОПУЛАРНИ ПРСТЕН ФРЛИ ИГРА! Карневалот Фрли Прстени Во Собата е одличен додаток на партии и карневалски игри. Играта е предизвик и јасна во која секој може да ужива. Запомнете, практиката ГО ПРАВИ СОВРШЕН! Ја подобрува координацијата рака-око,. Трпение, Проникливост и Фокус. Овие Црвени Прстени ќе бидат одличен додаток на Вашата Забава, Карневалски Награди, Подароци, Награди, Собирање Средства, Родендени, Ноќта на Вештерките или која било друга пригода каде што вашите деца ќе треба да бидат окупирани долго време! Ништо. Ништо. Ништо.

R

Им се допаѓа и на купувачите