.

.

Чиста виолетова коцки, сет од 6

Чиста виолетова коцки, сет од 6

DEN 0.67
Износ

Комплет од шест чисти виолетови коцки за вашата следна игра на шанса! Овие заоблени аголни коцки доаѓаат во природна торба за платно и се совршено преносни игра со бесконечни можности. Clear Purple Dice, сет од 6 : сет од 6 коцки (0,05 lb). Аметист виолетова со бели пипс. Мерки за коцка .62 “(16 мм). Направено од пластика. Вклучува торба за крпа.

R

Им се допаѓа и на купувачите