.

.

Диносаурус Јура Индоминус Тираносаурус Ре Фигура Колекција Играчки Диносаурус Модел Деца Едукативни Подароци

Диносаурус Јура Индоминус Тираносаурус Ре Фигура Колекција Играчки Диносаурус Модел Деца Едукативни Подароци

DEN 2.33
Износ

100% сосема нов и висок квалитет. Карактеристики : . Моделот за симулација е многу симпатичен и реален во форма. Одлични детали и изработка. Одлични колекционерски предмети, украси за домашно биро и услуги за забави. Прекрасен подарок за семејствата или пријателите. Може постојано да стои на мазна работна површина. Може да се користи како едукативна алатка за децата да ја стимулираат нивната имагинација и љубопитност, да им дадат знаење на животните и да им донесат многу забава. Симулација Диносаурус модел само, други додатоци демо на сликата не е вклучен. Спецификација : . Материјал : Пластика. Големина : апликација.28х11х9см/11, 02х4, 33х3, 54ин. Изборна Боја : Портокалова, Црвена. Количина : 1 Компјутер. Забелешка : . Нема малопродажен пакет. Ве молиме дозволете грешка од 0-1 см поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!. Содржина На Пакетот : . 1 х Симулација Диносаурус Модел симулациониот модел е многу симпатичен и реален во форма. Одлични детали и изработка. Одлични колекционерски предмети, украси за домашно биро и услуги за забави. Прекрасен подарок за семејствата или пријателите. Може постојано да стои на мазна работна површина. Може да се користи како едукативна алатка за децата да ја стимулираат нивната имагинација и љубопитност, да им дадат знаење на животните и да им донесат многу забава. Симулација Диносаурус модел само, други додатоци демо на сликата не е вклучен.

R

Им се допаѓа и на купувачите