.

.

Велоцитра - неонски зелена боја

Велоцитра - неонски зелена боја

DEN 2.67
Износ

Акција за далечински управувач со целосна функција со брз и футуристички стил. Карактеристики на вртења од 360 степени и ултра маневрирање што ви овозможуваат да се тркате низ кој било терен и преку пречки.2.4 GHz, опсег 40m/131ft, брзина 8,7 mph/14 km/h, 1 ч. Брзо полнење велоцитракс - електрична зелена боја.

R

Им се допаѓа и на купувачите