.

.

36 Мојата 1 -ви брануваа со рачка, виолетова

36 Мојата 1 -ви брануваа со рачка, виолетова

DEN 2559.84
Износ

36-инчниот мојот прв брануваа е совршена големина за мали деца и ќе обезбеди часови забава за нив. Подготвената лента обезбедува дополнителна безбедност додека учат да отскокнуваат, но може да се отстранат подоцна, по желба, за понапредна обука или лесно складирање. Квалитетот на отскокнување е како поголема брануваа, бидејќи мојата прва брануваа користи PP Mat Mat Material и цинк обложени челични извори наместо еластични ленти. Всушност, максималната тежина на корисникот е 200 фунти. Мојата прва брануваа е направена за деца, но може да ја користат и возрасните за обука за фитнес. Лесно преносно, оваа брануваа може да се користи во затворено или на отворено. Отскокнување во некоја забава со 36-инчен мојот прв брануваа. Мојот прв брануваа е една од најпознатите брендови во категоријата 3 до 8 години. Бидејќи безбедноста е наш примарен фокус, ние користиме само квалитетни, тестирани материјали во нашите производи. Сите производи ги исполнуваат или ги надминуваат стандардите за безбедност на ASTM. 36 "Мојата 1 -ви брануваа со рачка, виолетова : Мојата 1 -ви брануваа користи челични извори наместо поевтини еластични ленти за да обезбеди непречено отскокнување. Направено за деца (возраст 3+), но доволно силна за возрасни. Максималната тежина на корисникот е 200 фунти. Може да се користи. Внатрешен или на отворено бидејќи е лесно преносен. Има гумени капачиња на нозе за да спречи оштетување на подовите и е отпорен на УВ. Рачката на лентата обезбедува стабилност за малите деца, но може да се отстрани за лесно складирање.

R

Им се допаѓа и на купувачите