.

.

Brixies Brick Model Beaver 3-D модел комплет за градење тули

Brixies Brick Model Beaver 3-D модел комплет за градење тули

DEN 305.44
Износ

Вие и вашите деца ќе ги сакате нашите комплети за градежни животни направени од камења од Бриксис. Нуркајте во подводниот свет на нашите океани, шетајте по африканската степен, доживејте ја праисториската ера на диносаурусите или едноставно уживајте во разновидноста на вашите домашни животни. Градежниот комплет брада изработен од шарени камења од бриксии се состои од 68 камења и затоа е класифициран како ниво на тешкотија 1. Вградениот модел мери 7,5 x 4,5 x 3,7 см. Изградба и соберете : Донесете ги омилените ликови, животни и обележја во живот со Бриксии кои градат тули! Создадете колекционерски модели со неверојатни детали за играње, прикажување или трговија со пријатели!. Мини тули : Бриксии претставува неверојатно мали, микро-големи градежни блокови! Со цигли кои доаѓаат во мали димензии и во голем број на бои, можете да создадете многу детални модели . квалитетни парчиња : момчињата и девојчињата ќе сакаат да се редат и да градат со блокови од брикси. Нашите тули се направени од висококвалитетна пластика АБС кои се во согласност со најновите безбедносни стандарди за детски играчки . Забава за млади : Секое дете може да ги следи упатствата за изградба на овој модел! Играјте со вашите креации, прикажете дома или однесете ги најпопуларните парчиња на училиште или канцеларија за да ја споделите забавата.

R

Им се допаѓа и на купувачите