.

.

Сребрена и црвена батерија управувана со осветлен и анимиран класичен воз со звук

Сребрена и црвена батерија управувана со осветлен и анимиран класичен воз со звук

DEN 335.84
Износ

Сите на бродот! Овој прекрасен сет на воз со 35 парчиња ќе ви донесе бескрајна радост оваа сезона на празници. Гледајте го овој празничен воз поставен круг околу елката додека прави реални звуци на возот. Брз и лесен за склопување на овој сет на воз е совршен подарок за мали деца на возраст од 3. Карактеристики на производот : Патеката може да се конфигурира во рунда или овална форма. Прави реални звуци на возот. Локомотивата има работно светло. 30 парчиња патека за вкупно над 21 метри. Вклучува 12 криви и 18 парчиња директно. Погоден прекинувач за вклучување/исклучување. Препорачано за возраст од 3+ години. Бара 6 "AA " батерии со големина (не се вклучени). Потребно е лесно собрание. Димензии на воз автомобили : Локомотива : 7 "H x 13 " L x 4 "w. Тендер на јаглен : 4,5 " H x 9 "L x 4 " w. Handcar : 6 "H x 9 " L x 3.5 "W. Cattle Car : 3,5 " H x 9 "L x 3 " w. Кабооза : 5 "h x 9 " l x 3.5 "w. Материјал (и) : пластична голема батерија управувана осветлена и анимиран класичен воз сет со звук. Прави реални звуци на возот и има работни фарови. 30 парчиња песна за Вкупно над 21 стапки 12 криви и 18 права парчиња.

R

Им се допаѓа и на купувачите