.

.

Плејбол на Хедстром Молња и starsвезди

Плејбол на Хедстром Молња и starsвезди

DEN 0.33
Износ

Користете го овој Hedstrom Playball за да го подобрите вашиот ден надвор. Оваа ставка може да се користи за најразлични игри. Willе направи забавен додаток на остатокот од вашите играчки и игри. Оваа starвезда топка има уникатен дизајн кој го издвојува од другите топки. Мекото чувство го прави идеално за сите возрасти да можат да уживаат. Willе ви обезбеди часови забава под сонцето. Однесете го со вас на плажа за да уживате во забава во песокот. HEDSTROM #15 Молња/starsвезди Playball : Обезбедува часови забава и забава. Soft Playball има неограничена количина на употреба. Уживајте во тоа за време на еден убав ден надвор од сонцето.

R

Им се допаѓа и на купувачите