.

.

1сет Предна И Задна Рачка За Нишање Поставен Дел ЗА 4wd RC Автомобил Роман & Метал Преден И Заден CVD Диск Вратило

1сет Предна И Задна Рачка За Нишање Поставен Дел ЗА 4wd RC Автомобил Роман & Метал Преден И Заден CVD Диск Вратило

DEN 415.84
Износ

Погоден за : 144001 1/14 124018 124019 1/12 Rc Car Precision Дизајниран За Максимална Конверзија На Енергијагарантирано ќе ги исполни спецификациите на вашиот оригинален уред.Спецификации : Технички параметри : Вредност 2 меѓуоскино растојание : Долна Плоча Големина : 10, 4х14, 5цммодел Број : rc автомобил резервен За Тип На Возило : Резерви За Автомобили : Лепење Периферни Уреди За Далечински Управувач/Уреди : Servos Use : Возила И Далечински Управувач Делови За Надградба На Играчки/Додатоци : Рамка Погон На Четири тркала : Amblagerc Делови И Accs : Canopies Name : Предна и задна рачка за нишање поставен материјал : пластика/металбој : црна/сребрена Содржина на пакетот : 2 x предно погонско вратило2 x задно Погонско ВРАТИЛО2 x Предна рачка За нишање Сет2 X Задна Рачка За Замавнувањесамо Горенаведената Содржина На Пакетот, Други Производи Не Се Вклучени.Забелешка : Светлината и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см. Изработени Од Висококвалитетен Метал, Посилни и Потрајни, Го Подобруваат Изгледот. Ова е одличен дел за да ја држите вратилото цврсто за вашиот модел на автомобил. поставете 2 : 2 x Предно Погонско Вратило + 2 x Задно Погонско Вратило & 2 x Предна Рачка за Нишање поставете + 2 x Задна Рачка За Замавнување. Висококвалитетниот пластичен материјал е издржлив и отпорен на абење и корозија. Исклучителен изглед и мала тежина, лесен и удобен за инсталирање и употреба.

R

Им се допаѓа и на купувачите