.

.

Автомобил, Стомачни Пластични Тело Стабилна Работи Далечински Управувач Возилото Батерија Напојува За Деца

Автомобил, Стомачни Пластични Тело Стабилна Работи Далечински Управувач Возилото Батерија Напојува За Деца

DEN 367.84
Износ

RC Автомобил, Abs Пластична Каросерија Стабилно Возење Со Далечински Управувач Батерија Напојувана За Деца Спецификација : Тип На Ставка : RC Car Material : Abs Пластика + Гумен Далечински Управувач Големина На Автомобилот : Прибл. 20 х 8 х 4,5 см / 7,87 х 3,15 х 1,77 во Големина На далечинскиот Управувач : Прибл. 9,5 x 9cm / 3,74 x 3,54 Inbattery Тип : Model Батерија Модел На Батерија : 2 xery батерија 1,5 V испорачана без Батерија Далечински Управувач Модел На Автомобилска Батерија : 1 xery батерија 1,5 V испорачана без батерии соодветна Возраст : за 7 години погоре. Опис на функцијата : 4 канал значи дека можете далечински да го контролирате за да одите напред и назад, свртете лево, свртете десно и одете. Список на пакети : 1 x RC Car1 x Далечински Управувач RC Играчка За Возила : моделот 1/24 мери 20 x 8 x 4,5 см. Изработен е од лесни материјали со боја за прскање без мирис, тело обликувано со вбризгување, силни и издржливи компоненти, што ви дава одлично тркачко искуство. Подобра Контрола : со рафинирана и помазна форма и далечински управувач со функции како што се вртења напред, назад, лево и десно, лесно се контролира и автомобилот добро реагира.

R

Им се допаѓа и на купувачите