.

.

Играта со топол компир на Виглс

Играта со топол компир на Виглс

DEN 3.00
Износ

Hearе ја слушнете песната број 1 Wiggles, "Hotешка компир, врел компир; " Само проверете дали не сте оној што го држи компирот кога музиката престанува да се одликува : притиснете го месото од компирот за да ја активирате забавата. Слушајте ја песната „Hotешка компир, врел компир“. Бидете сигурни дека немате компир кога музиката ќе застане. Карактеристики режим на игра или едноставен режим на музика. Доаѓа со 3 алкални батерии. Кои се Wiggles? Wiggles се детска група со седиште во Сиднеј која сака да се забавува. Со Goof-Ball Grins, бучен диносаурус по име Дороти и наслови на песни, едноставно како „Hotешки компир“, „Виглс“ Ентони (сина), Мареј (црвена), effеф (виолетова) и Грег (жолта) се најновите во предучилишна забава . Тоа е нивниот многу квалитет, се разбира, што децата, родителите и наставниците сакаат. Wiggles промовираат социјално однесување во нивната музика, телевизија, видеа и филмови за кои се покажаа како модерни класици.

R

Им се допаѓа и на купувачите