.

.

Билијард Стап Заеднички Заштитници, Држете Цврсто Базен Заеднички Заштитници Алуминиумска Легура За Спорт

Билијард Стап Заеднички Заштитници, Држете Цврсто Базен Заеднички Заштитници Алуминиумска Легура За Спорт

DEN 799.84
Износ

Билијард Стап Заеднички Заштитници Алуминиумска Легура Базен Заеднички Заштитници Вашиот Стап Црна Спецификација : Тип На Ставка : Билијард Заеднички Заштитници Материјал На Производот : Алуминиумска Легура Тежина : Прибл. Листа На Пакети од 38г / 1,3 мл : 1 х Заштитници За Спојување На Билијард Материјал Од Легура На Алуминиум : заштитниците за спојување На Билијард се изработени од материјал од легура на алуминиум, отпорен на абење, издржлив, сигурен, практичен и лесен за замена. Функција : билијард стап заеднички заштитници Ќе Вашиот Заеднички игла од оштетување и вашиот заеднички јаки од чипови. Тоа е задолжително за заштита на базенот . Компактен : заштитникот за спојување На Базенот е мал по големина, лесен по тежина, лесен за носење и може да се користи некое време. Совршен подарок за играчи од сите.

R

Им се допаѓа и на купувачите