.

.

Лути Птици Филм 5 Кадифен: Сино

Лути Птици Филм 5 Кадифен: Сино

DEN 2.00
Износ

Овој Филм За Лути Птици Синиот Кадифен е идеален за обожавателите. Се одликува со мека конструкција од полиестерски влакна, што го прави добар избор за гушкање и гушкање. Можете да го спарите со други птици од филмската слика за да ја комплетирате колекцијата. Овој официјален лиценциран 7" плиш е вистинската големина за играње или преземање во движење. Има живописна сина боја и фини детали. Лути Птици Филм Сина Кадифен, 7" : вашата омилена Лута Птица за гушкање и собирање. Мерки 7". Мека кадифен полиестерски влакна изградба. Соберете ги сите ликови од филмската слика. Официјален лиценциран производ. Лути Птица кадифен прави добар подарок за навивачите.

R

Им се допаѓа и на купувачите