.

.

Аибеси Дрвен Поден Тапан Собирање Карневалски Ударни Инструменти Со Чекани За Деца Деца

Аибеси Дрвен Поден Тапан Собирање Карневалски Ударни Инструменти Со Чекани За Деца Деца

DEN 3.33
Износ

Карактеристики : . 8 инчен кат тапан, идеален ударни инструмент за . глава на тапан, со 2 чекани за производство на одличен звук. Издржливо дрво тапан тело завиткано со прилично симпатична шема. Четири гумени стапала за погодно играње на масата или подот. Добар музички инструмент за развој на senseам смисла. Спецификации : . Тапан Главата : . Тапан Тело : Дрво. Големина на тапан : 20,5 см / 8 инчи. Тежина на тапанот : 475гр / 16,7 мл. Пакет Листа : . 1 * Кат Тапан. 2 * Чекан 8 инчен кат тапан, идеален ударни инструмент за . глава на тапан, со 2 чекани за производство на одличен звук. Издржливо дрво тапан тело завиткано со прилично симпатична шема. Четири гумени стапала за погодно играње на масата или подот. Добар музички инструмент за развој на senseам смисла.

R

Им се допаѓа и на купувачите