.

.

Песочен Часовник Сет, Песочен Часовник, Песочен Часовник Декор Минути За Канцеларија Десктоп Студија За Дома

Песочен Часовник Сет, Песочен Часовник, Песочен Часовник Декор Минути За Канцеларија Десктоп Студија За Дома

DEN 187.04
Износ

Песочен Часовник Сет, Песочен Часовник, Песочен Часовник Декор 15 Минути За Канцеларија Десктоп Студија За Домашна Спецификација : Карактеристики : . . Мултифункционален час стакло : тоа може да се користи како песок тајмер, десктоп украс или роденденски подарок. . 15 минути тајмер : Совршен тајмер за готвење, читање или вежбање. . . Исклучителна десктоп украс : новина цилиндар форма и исклучителна изработка го прават убав декор за вашиот дом или канцеларија. . . Висококвалитетен материјал : Усвојува висококвалитетен стаклен материјал, издржлив и нетоксичен. . . Совршено. избор на подарок : Песочен Часовник значи вечна љубов, среќа и . пријатели. Совршен подарок за вашиот љубовник, пријатели или семејства. Тие ќе . сакај го!. . . . Спецификација : . Состојба : 100% Сосема Нов. Материјал : Стакло. Тајминг : 15 Минути. . Големина : Прибл. 14.5 см / 5.71 во . . Пакет листа : . 1 х Песочен Часовник мултифункционален час стакло : тоа може да се користи како песок тајмер, десктоп украс или роденденски подарок. 15 минути тајмер : Совршен тајмер за готвење, читање или вежбање. Исклучителна десктоп украс : новина цилиндар форма и исклучителна изработка го прават убав декор за вашиот дом или канцеларија. Висококвалитетен материјал : Усвојува висококвалитетен стаклен материјал, издржлив и нетоксичен. Совршен избор за подарок : Песочен Часовник означува вечна љубов, среќа и пријатели. Совршен подарок за вашиот љубовник, пријатели или семејства. Ќе им се допадне!.

R

Им се допаѓа и на купувачите