.

.

Тајни богатства хипстер печатена гаќичка

Тајни богатства хипстер печатена гаќичка

DEN 1.33
Износ

Нашите тајни богатства Rayon Lace Hipster Panty е удобно и доаѓа во најразлични бои. Нудејќи мазно удобно вклопување што се движи со вашето тело, хипстер е направен со мека, дише ткаенина за целодневна удобност. Со целосна покриеност на грбот и истегната чипка, оваа гаќичка за хипстер е совршена за секојдневно носење. Бидете сигурни да ги проверите овие најпродавачи бидејќи тие сигурно ќе станат омилени во вашата интимна гардероба за облека. Истегнете чипка лента за половината. Мека трим на отворите на нозете. Силуета на хипстер. Целосно покривање на грбот. Достапно во повеќе бои и отпечатоци.

R

Им се допаѓа и на купувачите