.

.

Micесика Симпсон женски микрофибер со чипка бикини гаќички, 5 пакувања

Micесика Симпсон женски микрофибер со чипка бикини гаќички, 5 пакувања

DEN 479.84
Износ

5-пакувања на бикини на essесика Симпсон има прилично печатени V-Front и назад со прекрасна чипка на страни за некое флертно покритие. Потписот со златен тон на пеперутка шарм го надминува овој симпатичен пакет гаќички. Материјал : Микро : 90% полиестер/10% спандекс; Чипка : 88% најлон/12% спандекс; Лагер : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носење големина S. сет вклучува : 5 гаќички. Покриеност : Умерено. Затворање : Влече стајлинг. Карактеристики : Микрофибер ткаенина со детали за чипка; печатени детали; Акцент на шарм со злато. Essесика Симпсон 5 пакуваат микрофибер и чипка бикини гаќи за жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите