.

.

Комплет за хардвер на сопирачките на предниот диск Acdelco со извори и грмушки 18K одговара Изберете: 1997- Jeep Wrangler TJ, 1990- Jeep Wrangler YJ

Комплет за хардвер на сопирачките на предниот диск Acdelco со извори и грмушки 18K одговара Изберете: 1997- Jeep Wrangler TJ,

DEN 3.33
Износ

Комплет за хардвер на сопирачките на предниот диск Acdelco со извори и грмушки 18 K277x Комплетот за хардвер за сопирачки на сопирачките Acdelco Gold (Professional) е висококвалитетна алтернатива за деловите од оригиналната опрема (OE). Овој комплет содржи компоненти за замена со висок квалитет за системот за сопирање на вашето возило. Овој комплет ги вклучува потребните завртки, сврзувачки елементи, грмушки и друг хардвер потребен за санирање на апликациите за сопирачките на дискот на вашето возило. Делови за злато Acdelco (професионални) се произведени за да ги исполнат вашите очекувања за вклопување, форма и функција, што ги прави паметен избор за возила „Generalенерал моторс“, како и повеќето прави и модели, вклучително и специјални апликации. Овие висококвалитетни делови се поддржани од Generalенерал моторс. Некои златни делови од Acdelco можеби порано се појавија како Acdelco Professional. ⚠ Предупредување : Рак и репродуктивна штета - https : //www.p65warnings.ca.gov.

R

Им се допаѓа и на купувачите